Handlowiec/Handlowczyni w branży elektrotechnicznej

Data:  27 kwi 2024
Lokalizacja:

Wrocław, PL, 51-180

Firma:  Sonepar
Brand:  Sonepar Polska Sp. z o.o.

W Sonepar Polska dążymy do rozwoju i umacniania naszej pozycji na rynku. Przez cały czas zwiększamy efektywność naszych działań i dbamy o dynamiczny rozwój. Przekonanie i wiara w to, co robimy towarzyszą nam ponad 30 lat, a to przekłada się na naszą pozycję lidera w branży.

Główny zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;
  • Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;
  • Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży elektrotechnicznej bądź instalacyjnej - mile widziane
  • Znajomości lokalnego rynku - jako atut
  • Praktycznej umiejętności stosowania technik sprzedaży i negocjacji;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokiej motywacji do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie aktywności sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą,  zachęcamy do złożenia aplikacji. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.